ÖVRIGT / Diverse / Svepaskar 9344506
*
nr 934 4506
Svepaskar
3 st, 1800-/1900-tal, längd: 14-58
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:26:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 20:51:31
1
100 kr
10/1 18:12:48
2
200 kr
10/1 23:48:01
3
500 kr
11/1 09:24:38
2
400 kr
11/1 09:24:38
3
450 kr (Budbetjänt)
11/1 09:25:39
2
500 kr
11/1 09:25:39
3
500 kr (Budbetjänt)
11/1 21:50:23
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: svepaskar
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:21
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:53
-
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:27
-
5256 Sameknivar
2 st, Signerade Längd: 23-24 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:58
*
Svepaskar
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4506
Svepaskar
3 st, 1800-/1900-tal, längd: 14-58
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/1 20:51:31 | 1 | 100 kr |
10/1 18:12:48 | 2 | 200 kr |
10/1 23:48:01 | 3 | 500 kr |
11/1 09:24:38 | 2 | 400 kr |
11/1 09:24:38 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
11/1 09:25:39 | 2 | 500 kr |
11/1 09:25:39 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/1 21:50:23 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: svepaskar
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:21 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:53 -
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:27
-
5256 Sameknivar
2 st, Signerade Längd: 23-24 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:58